Vítejte u společnosti RS-NOVA, a.s.

která v roce 2000 vznikla jako racionalizační společnost aplikovaného vývoje technických a technologických postupů dílčích výrobních a provozních operací.

Pod odborným vedením týmu zkušených pracovníků realizuje zakázkovou výrobu na střediscích apretace, lakovny a stolařské výroby, umístěných ve výrobních provozech Olomouc Chválkovice.

Středisko apretace

realizuje konvenční způsoby obrábění a úprav, údržby a seřizování zámečnických výrobků a konstrukcí z kovových materiálů s využitím unifikovaných a normalizovaných dílů a výrobků technologiemi ručního třískového zpracování kovů a strojního třískového obrábění, opracování materiálů pro dokončovací procesy výroby, otryskávání, tváření materiálu a povrchovou ochranu konečného výrobku.

Lakovna

zahájení jejího provozu se předpokládá k 01.03.2015 na moderní lakovací lince Ideal line. Lakovna dále disponuje třemi metalizačními přístroji Arzuffi a metalizátorem Heraus k zajištění finální úpravy povrchů.

Stolařská výroba

na třinácti dřevoobráběcích strojích špičkových výrobců strojů a nástrojů na obrábění a úpravu dřeva (Sandia, SCM, Rojek, Graff, Festool).